A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Привітання Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета з Днем Незалежності України

Опубліковано 24 серпня 2021 року о 10:30


Шановні друзі! 


Від імені Міністерства освіти і науки України та від себе особисто вітаю всіх із 30-ю річницею Незалежності України! 

24 серпня 1991 року було ухвалено Акт проголошення незалежності України, що символізувало відновлення державної незалежності України та увінчало тривалий шлях нашого народу до самостійності. 

За цей час (1990/1991 н.р. –  2020/2021 н.р.) сфера освіти і науки, як і держава загалом, зазнала чималих змін, які ми продовжуємо дотепер і впроваджуємо прогресивні реформи та інновації, зокрема: державні стандарти освіти, зовнішнє незалежне оцінювання, інклюзивний простір, Нову українську школу. 

За роки суверенності держави базову та повну загальну середню освіту здобули понад 28 мільйонів українців. Професійну (професійно-технічну) та вищу освіту – понад 22 мільйони осіб – майстрів, фахівців та професіоналів високого рівня у своїй спеціальності:   

  • понад 10 мільйонів – випускники університетів, академій, інститутів;
  • понад 4 мільйони – випускники коледжів, технікумів, училищ;
  • понад 7,5 мільйона – випускники закладів профосвіти. 

Отже, найвищою цінністю для МОН була і залишається Людина. Ми продовжуємо започатковувати нові амбітні проєкти, формувати успішні команди та працювати задля українського народу. Адже освіта – це стратегічний простір, де народжується ерудоване та креативне суспільство, від якого й залежить розвиток держави.  

Не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Донецьку чи Львові, Полтаві чи Одесі, не має значення, скільки нам років і якою мовою ми розмовляємо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. 

Україна в нас єдина і тільки разом ми можемо її змінити на краще!

Бажаю від щирого серця всім українцям наснаги, міцного здоров’я, благополуччя й високих творчих здобутків у розбудові сильної та незалежної Батьківщини! Зі святом!