A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Прийом документів на отримання іменних стипендій ВРУ для молодих учених – докторів наук триває до 31 серпня

Опубліковано 05 серпня 2020 року о 14:40

МОН нагадує, що термін подання документів претендентів на отримання іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук продовжено до 31 серпня 2020 року. Відповідний лист Міністерства було розіслано проректорам з  наукової  роботи закладів вищої освіти, директорам наукових установ та підприємств.

Рішення про продовження терміну прийому документів у зв'язку з карантином раніше прийняв Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій.

Клопотання про висунення претендента готує наукова установа, ЗВО або підприємство і разом з матеріалами подає до МОН або за підпорядкуванням до НАН, галузевих академій, відповідних центральних органів виконавчої влади. Зазвичай це треба зробити до 30 квітня, однак цього року кінцевий термін – 31 серпня.

Документи претендентів мають бути оформлені згідно з відповідною Інструкцією. Окрім зазначених в ній документів, необхідно подати 10 брошурованих примірників анотації подання.

МОН приймає документи за адресою: кім. 201 в, бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601, Міністерство освіти і науки України.

Нагадуємо, що ВРУ щороку призначає до 30 іменних стипендій для молодих учених – докторів наук. Переможці конкурсу щомісяця отримують виплати у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня року отримання стипендії. Цього року стипендії розміром 10 510 грн отримують 30 науковців.