A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Повний цикл щеплення від COVID-19 отримали понад 528 тис. працівників закладів загальної середньої освіти, – Сергій Шкарлет

Опубліковано 15 листопада 2021 року о 17:10


Станом на сьогодні, 15 листопада 2021 року, за оперативною інформацією, повний цикл щеплення від COVID-19 отримали понад 528 тис. працівників закладів загальної середньої освіти, або понад 81% їх загальної кількості. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Телеграм-каналі.

Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,4% працівників шкіл.

Найкращу статистику повного циклу вакцинування освітян демонструють:

  • Харківська область – 90,9%;
  • Черкаська – 90,3%;
  • Донецька – 89,9%;
  • Дніпропетровська – 88,3%.

Антилідерами за кількістю невакцинованих освітян на сьогодні є: Рівненська область – 8%, Тернопільська – 7,1% та Закарпатська – 7%.

Також Міністр проінформував про кількість шкіл, які сьогодні здійснюють навчання учнів дистанційно. Таких нараховується 5,4 тис., або майже 40% від загальної кількості.

Лідерами онлайн-навчання є Львівщина – 636 шкіл та Одещина – 621.

На канікулах зараз продовжують перебувати 84 заклади, найбільше таких шкіл на Миколаївщині – 59.

"У разі досягнення працівниками школи показника вакцинованості (100% у «червоній» зоні) дітей треба повертати за парти. Із таким закликом я звертаюся до засновників закладів освіти. Я вдячний кожному вчителю за вибір на користь щеплення і здоров’я та, відповідно, за змогу наших дітей повертатися до повноцінного навчального процесу. Це вкрай важливо", – зазначив Міністр.

Нагадаємо, завершилася серія регіональних форумів «Реформа системи шкільного харчування».