A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Порогові бали «склав/не склав» визначено для всіх предметів ЗНО

Опубліковано 20 червня 2018 року о 17:37

Встановлено пороговий бал «склав/не склав» тестів ЗНО з історії України, географії, фізики та хімії. Відповідне рішення прийнято під час другого засідання  експертної комісії при УЦОЯО сьогодні, 20 червня 2018 року.

За результатами обговорень комісія визначила порогові бали з 4 предметів:  

історія України -  26

географія — 26

фізика — 12

хімія — 15.

Від загальної кількості осіб, які складали ЗНО з кожного предмета, пороговий бал подолали: з історії України - 85,81 % учасників,  з географії - 87,67 %, з фізики - 83,18 %, хімії — 89,51 % .

21 червня на  інформаційних сторінках  учасників будуть розміщені результати тестування із зазначених предметів, а також бланки відповідей. Цього ж дня у розділі «Керівникам навчальних закладів» розмістять відомості про результати ДПА у формі ЗНО.

Раніше експертна комісія встановила порогові бали з української мови і літератури - 23 тестові бали, з математики — 10, з іноземних мов — 19, з біології — 22. Відтак відомі порогові бали ЗНО з усіх предметів.

Нагадаємо, на сайті МОН розміщено питання-відповіді на найпоширеніші запитання щодо вступу на молодшого спеціаліста,  бакалавра,  магістра.


.