A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Понад 90% усіх закладів освіти готові до опалювального сезону, – Сергій Шкарлет

Опубліковано 07 жовтня 2022 року о 18:05


В Україні завершується підготовка до осінньо-зимового періоду в умовах воєнного стану.

Станом на 7 жовтня 2022 року 24 тис. 388 закладів освіти готові до опалювального сезону – це понад 90% від усіх закладів. 

Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

За його словами, у регіонах, де нині не ведуться активні бойові дії, заклади освіти найближчим часом досягнуть стовідсоткової готовності до зими. 

«На 100% готові до опалювального сезону заклади освіти 8 областей: Київська, Вінницька, Волинська, Івано-Франківська, Рівненська, Полтавська, Тернопільська та Чернівецька. Що стосується готовності шкіл і дитячих садочків – результати доволі хороші», – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр навів дані щодо готовності до опалювального сезону шкіл та закладів дошкільної освіти.

Школи (91,5% готовності):

  • на 100% готові – 11 областей (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Київська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Рівненська, Полтавська, Тернопільська і Чернівецька) та місто Київ; 
  • на 90% і більше – 5 областей;
  • не проводилися обстеження в Донецькій, Луганській та Херсонській областях через зрозумілі причини.

Готовність до опалювального сезону дитячих садочків в усіх областях складає 92%. 100% готовність у 13 областях та місті Києві.

Також триває процес облаштування укриттів у закладах освіти.

Нині проведено огляд понад 25 тис. (95%) об'єктів закладів освіти. До освітнього процесу в очній формі за показниками забезпеченості учасників освітнього процесу укриттями готові 16 419 закладів освіти, що становить понад 62,2%. 

«Що стосується шкіл, то показник знову збільшився. За результатами проведених комісійних обстежень закладів загальної середньої освіти, укриття є у 69,4 % шкіл», – повідомив Міністр.

Нагадаємо, залишки освітньої субвенції повинні ефективно працювати на підтримку освіти та економіки України.