A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Понад 65 тис вступників зареєструвалися на «ЗНО в магістратуру» – найбільше тестування проходитимуть у Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі

Опубліковано 05 червня 2019 року о 15:58

65 414 вступників цього року складатимуть «ЗНО в магістратуру» – усі вони зареєструвалися на єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови. З них 16 277 осіб також зареєструвалися на єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з права та правничих компетентностей. Такі дані за підсумками реєстрації, що завершилася 3 червня 2019 року, надає Український центр оцінювання якості освіти.

Найбільше вступників обрали англійську мову – майже 63 тисячі. На другій сходинці німецька – понад 2 тис, далі – французька (403) та іспанська (84).

Найбільше абітурієнтів складатимуть тестування в Києві – майже 17,5 тис осіб. Далі серед найбільш масових ідуть Харків – майже 7,5 тис, Львів – понад 5,5 тис, Одеса та Дніпро – по 4,5 тис осіб. З докладною інформацією щодо кількості учасників на кожному з тестувань в різних містах можна ознайомитись за посиланням.

Вступники реєструвалися в одному з тих вишів, куди планують вступати. Загалом реєстрацію проводили 284 заклади вищої освіти.

Найчастіше вступники обирали для реєстрації:

  1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2317 заяв);
  2. Національний університет "Львівська політехніка" (2051 заява);
  3. Київський національний торговельно-економічний університет (1873 заяв);
  4. Львівський національний університет імені Івана Франка (1626 заяв);
  5. Національний університет "Одеська юридична академія" (1591 заява);
  6. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (1502 заяви).

Інші заклади отримали менше півтори тисячі заяв.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО створено  «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» https://zno.testportal.com.ua/master/login . Доступ до нього – за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, зазначеним у ньому. Саме в цих кабінетах буде розміщено запрошення-перепустки з інформацією про місце та час тестування. Вони з’являться не пізніше ніж за два тижні до дня проведення випробувань.

Основна сесія ЄВІ відбудеться 2 липня, ЄФВВ – 4 липня.

Для учасників ЄВІ тестування проводитиметься в 2 зміни: о 10:00 та о 14:00, а ЄФВВ – в одну: о 10:00.

Допуск учасників до пункту тестування завершується за 10 хвилин до початку.

Для входу до пункту тестування учасник має пред'явити:

  • екзаменаційний листок;
  • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустку.

Більше про це є в Порядку організації та проведення вступних випробувань, який розміщений на сайті МОН.

Результати основної сесії ЄФВВ та ЄВІ будуть розміщені в кабінетах учасників не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення. Рекомендації до зарахування на бюджет будуть надані до 5 серпня, а саме зарахування пройде до 11 серпня.

Нагадуємо, що цього року ЄВІ з іноземної мови необхідно складати вступникам на спеціальності галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право»,  «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво» (крім мистецьких спеціальностей), «Богослов’я», «Управління та адміністрування»,  «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».

Вступники на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» також мають складати єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Обидва ці тестування проходять за технологією ЗНО.