A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Понад 34 тис. освітян вже пройшли онлайн-курс про дистанційне та змішане навчання

Опубліковано 03 листопада 2020 року о 15:15


Онлайн-курс про дистанційне та змішане навчання для педагогів і керівників шкіл та профтехів уже успішно пройшли понад 34 тис освітян. З них 30 тис. 562 – вчителі та керівники шкіл, ще 3 тис. 675 – управлінці та педагоги закладів профтехосвіти. Загалом зареєструвалися на проходження курсу понад 78 тис. освітян.

Найбільш активними виявились педагоги з таких регіонів:

  • Херсонська область – 15% від загальної кількості, 
  • Київ – 10,9%,
  • Харківська область – 8,2%,
  • Одеська область – 6,4%,
  • Львівська область – 6,2%.

Переважна більшість учасників – 38,3% – управлінці та педагоги віком 36-49 років. На другому місці – діапазон у 50-64 роки, таких учасників 24,7%, на третьому – 26-35 років, таких – 21,5%. Частки учасників віком 18-25 років та понад 65 – 5,9% та 2% відповідно. З-поміж учасників онлайн-курсу 91,3% склали жінки, 8,3% – чоловіки. 

Наразі повний курс знаходиться у доступі, зареєструватись і пройти його можна за посиланням. Курс складається з 4-х модулів:

  • 1 модуль – про можливості дистанційного та змішаного форматів,
  • 2 модуль – пояснює, як організувати дистанційне та змішане навчання,
  • 3 модуль – розкриває методи навчання молодших школярів під час дистанційного та змішаного форматів,
  • 4 модуль – щодо методів навчання у дистанційному та змішаному форматі школярів основної та старшої школи.

Після проходження курсу учасникам видається сертифікат (50 годин).

Нагадаємо, онлайн-курс про дистанційне і змішане навчання для педагогів і керівників закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти стартував 25 серпня, а фінальний модуль було оприлюднено 15 вересня.  

Курс розроблений МОН спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”, який впроваджується Консорціумом ГО “DOCCU - Розвиток громадянських компетентностей в Україні” та Цюріхського педагогічного університету (PH Zurich, Швейцарія).

При підготовці курсу використані матеріали посібника “Організація дистанційного навчання в школі. Методичні рекомендації”, розробленого ГО “Смарт освіта” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.