A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Понад 30 здобувачів освіти отримають стипендії Президента України

Опубліковано 22 жовтня 2020 року о 08:46


39 українцям – переможцям фінального етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – будуть призначені стипендії Президента України. Відповідний проєкт Указу Президента був розглянутий та погоджений під час засідання Кабінету Міністрів України в середу, 21 жовтня 2020 року.

«Зазначені стипендії є результатом участі талановитої учнівської та студентської молоді в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, який започаткований як щорічний загальнонаціональний захід і добре відомий сьогодні не лише в Україні, а й за її межами. Щорічно він перетворюється на великий марафон, упродовж якого близько 2 млн талановитих здобувачів освіти змагаються за звання найкращих знавців Шевченкового слова. Стипендії Президента України є свідченням підтримки державою майбутніх українських письменників, поетів і журналістів», – зауважив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Згідно з документом стипендії Президента України призначаються строком на 1 рік. Виплата за рахунок коштів Державного бюджету здійснюватиметься Міністерством освіти і науки України щомісячно за місцем навчання стипендіатів.   

Довідково.

Проєкт Указу Президента України «Про призначення стипендій Президента України переможцям X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» був розроблений Міністерством освіти і науки України відповідно до Положення про стипендії Президента України з метою підтримки обдарованої учнівської та студентської молоді, її морального й матеріального заохочення.

НагадаємоКабінет Міністрів України виділив майже 540 млн грн на забезпечення дезінфекційними засобами учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.