A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Підтримка менторів, допомога у виході на іноземні ринки та пошуку інвесторів - за сприяння американських партнерів в Україні відкривають два бізнес-інкубатори

Опубліковано 02 квітня 2019 року о 18:22

У Києві та Харкові створять бізнес-інкубатори. У них надаватимуть менторську підтримку стартапам, а також пояснюватимуть, як їх просувати на іноземних ринках. Презентація платформ відбулась сьогодні, 2 квітня 2019 року, в Американському домі в Києві.

“Створення таких осередків є дуже важливою умовою для розвитку інновацій. Адже, по-перше, тут винахідники зможуть працювати над удосконаленням ідей, а, по-друге, - заручитися допомогою досвідченого ментора, який надасть фахову оцінку розробці та підкаже, як її масштабувати. Я дякую Американському дому, проекту USAID та університету Cornell США за впровадження цієї ініціативи тут, в Україні” - зазначив заступник Міністра освіти і науки Роман Греба.

Бізнес-інкубатори допомагатимуть авторам спрогнозувати, чи знайдуть вони інвесторів для проекту, радитимуть, як раціонально розподілити обов'язки у команді або адаптувати продукт до потреб потенційних споживачів. Важливо, що інкубатори будуть відкритими для дослідників різного віку та з різних регіонів.

Подати заявку на участь у бізнес-інкубаторах можна тут: www.eo.in.ua.

Нагадаємо, що МОН планує окрему програму підтримки заповідників, ботсадів, дендропарків і обсерваторій у вишах.