A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Підписано Програму спільної діяльності МОН та НАПН на 2021-2023 роки

Опубліковано 22 грудня 2020 року о 10:18


У понеділок, 21 грудня 2020 року, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, під час засідання колегії МОН, підписали Програму спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2021-2023 роки. 

У Програмі виокремлено пріоритетні напрями співпраці:

  • доступна та якісна дошкільна освіта;
  • Нова українська школа;
  • сучасна професійна (професійно-технічна) і фахова передвища освіта;
  • якісна вища освіта та розвиток освіти дорослих;
  • розвиток науки та інновацій;
  • цифровізація освіти;
  • психологічний супровід освіти;
  • загальні проблеми розвитку освітнього простору.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зауважив: «Об’єднання зусиль фахівців МОН України та учених НАПН України відкриває нові можливості в науковому, методичному та інформаційному супроводі розвитку сучасної освіти, сприятиме ефективному розв’язанню актуальних проблем, що постали перед національною системою освіти, та налагодженню тісної співпраці в контексті європейської інтеграції і світової глобалізації». 

Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень висловив вдячність за довіру та підтримку. «Національна академія педагогічних наук була і залишається провідним партнером МОН у різних напрямах розвитку освіти. Вдячний Міністерству освіти і науки за взаємодію на шляху забезпечення успішного освітнього процесу в Україні», – зазначив він. 

Програму спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2021-2023 роки розроблено з метою реалізації законодавства у сфері освіти і науки, Указу Президента України «Про цілі сталого розвитку України на період до 2030 року» від 30 вересня 2019 р. № 722/2019, Поступу команди Міністерства освіти і науки України на зміцнення системи освіти і науки України й Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Нагадаємо, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив про результати роботи МОН у сфері науки та інновацій протягом 2020 року.