A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Підписано меморандум про співпрацю МОН та Product IT Foundation for Education задля співпраці IT-бізнесу та університетів

Опубліковано 13 грудня 2021 року о 17:43


Сьогодні, 13 грудня 2021 року, укладено меморандум про співпрацю Міністерства освіти і науки України та громадської організації Product IT Foundation for Education (PFE) строком на 7 років. Документ підписали перший заступник Міністра Андрій Вітренко та Голова PFE Ілля Бачурін.

"Пріоритетним напрямом співпраці Міністерства з PFE стане розвиток інноваційного підприємництва в Україні, що дозволить підвищити попит на нові IT-розробки на ринку та активізувати пошук нових ідей для стартапів та бізнесу. Колаборація IT-кластеру з університетами відкриває багато нових освітніх та кар’єрних можливостей, якими, впевнений, скористаються здобувачі освіти", – підкреслив перший заступник Міністра Андрій Вітренко. 

Ключовою метою співпраці Міністерства та PFE є посилення практичної складової вищої освіти, науки, наукової та науково-технічної діяльності для задоволення потреб ринку праці у кваліфікованих кадрах. Підписання меморандуму відкриває можливості для покращення освітнього процесу та підготовки конкурентоспроможних спеціалістів, затребуваних на ринку праці.

Напрями рівноправного співробітництва будуть включати створення та впровадження освітніх ініціатив та спільну роботу з підготовки фахівців за такими напрямами, як розробка цифрових продуктів, аналітика, маркетинг, інвестиції, фінанси тощо. 

Довідково.

Product IT Foundation for Education (PFE) – об’єднання провідних ІТ-компаній, бізнесів, фондів для розвитку ІТ-підприємництва в Україні через освітні ініціативи.

Нагадаємо, Кабмін затвердив план заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності.