A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Підбито підсумки додаткового конкурсу з відбору представників та експертів від України до програмних комітетів «ГОРИЗОНТ 2020»

Опубліковано 30 червня 2020 року о 22:16

За підсумками конкурсу відібрано нових представників та експертів від України до 6 програмних комітетів «Горизонт 2020». Відповідне рішення ухвалила Комісія з додаткового відбору представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», під час засідання в приміщенні МОН.

Загалом на конкурс надійшло 26 заявок. Усі пакети документів пройшли перевірку на відповідність вимогам Порядку проведення конкурсу

Члени Комісії на засіданні розглянули кандидатури, чиї пакети документів оформлені та укомплектовані відповідно до вимог. Рішення про відбір експертів проводилося на основі наданих кандидатами пропозицій щодо пріоритетів діяльності як офіційного експерта та з урахуванням досвіду участі та керівництва у міжнародних і європейських проєктах.  

Програмний комітет «Безпечні суспільства – захист свободи та безпеки Європи та її громадян»:

Назаров Микола Сергійович, керівник Центру досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету – експерт.

Програмний комітет «Європа у мінливому світі – інклюзивні, інноваційні та свідомі суспільства»:

Поліщук Євгенія Анатоліївна, голова експертної ради «Економічні перетворення; демографічні зміни та благополуччя суспільства» Конкурсу проєктів (наукових розробок) молодих учених Міністерства освіти і науки України; експерт із визначення економічного та інноваційного потенціалу регіонів у контексті смарт-спеціалізації Міністерства економічного розвитку і торгівлі – експерт.

Програмний комітет «Європейська дослідницька рада. Майбутні та новітні технології. Дії Марії Склодовської-Кюрі»:

Безвершенко Юлія Василівна, генеральний директор директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України – представник.

Литвинчук Ірина Леонідівна, керівник Центру інтелектуальної власності, інноватики та управління проєктами Поліського національного університету – експерт. 

Програмний комітет «Клімат, навколишнє середовище, ефективне використання ресурсів  та сировини»:

Ганженко Олександр Миколайович, завідувач відділу технологій вирощування біоенергетичних культур Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України – експерт. 

Куссуль Наталія Миколаївна, заступник директора Інституту космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентства України – експерт. 

Програмний комітет «Малі та середні підприємства. Доступ до фінансових ризиків»:

Шалімова Наталія Станіславівна, декан факультету обліку та фінансів, професор кафедри аудиту та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету – експерт. 

Програмний комітет «Нанотехнології, нові матеріали, біотехнології, передові промислові виробництва»: 

За рішенням Комісії жоден із кандидатів у експерти за напрямом «Нанотехнології, нові матеріали, біотехнології, передові промислові виробництва» не набрав простої більшості голосів.   

Програмний комітет «Європейський дослідницький простір»: 

На додатковий конкурс із відбору представників та експертів за напрямом «Європейський дослідницький простір» заявок від кандидатів у представники до Програмних комітетів не надходило.

Програмний комітет «Стратегічна конфігурація»: 

Безвершенко Юлія Василівна, генеральний директор директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України – представник. 

Конкурсна комісія не отримала заяв від кандидатів на участь у конкурсі на посаду експерта за напрямом «Стратегічна конфігурація».