A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Pereiaslav AbitFest 2022: Університет Григорія Сковороди в Переяславі запрошує майбутніх вступників на день відкритих дверей онлайн

Опубліковано 04 травня 2022 року о 15:15


Університет Григорія Сковороди в Переяславі запрошує абітурієнтів на день відкритих дверей, який відбудеться у четвер, 5 травня 2022 року, об 11:00 на YouTube-каналі

Враховуючи безпекову ситуацію, наразі заклад не може запросити охочих відвідати його офлайн. Проте є можливість ознайомитися з відео про університет і його факультетами та спеціальностями, інформативними брифінгами ректора та деканами, фахівцями приймальної комісії та лідерами університетського життя, яким можна поставити питання.

Зокрема, йтиметься про спеціальності та освітні програми; нову освітню стратегію Університету Григорія Сковороди в Переяславі; умови вступу та матеріально-технічне забезпечення навчального процесу; можливості для студентів та дозвілля, яке розвиватиме світогляд.

У межах заходу відбудеться нагородження переможців конкурсу наукових робіт з історії України імені Ярослава Потапенка «Боротьба за Українську державність: минуле та сучасне»; переможців конкурсу у соціальних мережах «Моя Україна». Також заплановано проведення вебінару для вступників «Як писати мотиваційний лист?», який знадобиться під час вступу та буде актуальним в умовах викликів сьогодення.

Нагадаємо, понад 400 тис. осіб сформували реєстраційні картки для участі в національному мультипредметному тесті.