A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Оприлюднено результати ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Опубліковано 22 липня 2022 року о 10:40


24 червня 2022 року відбувся фінальний етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, за результатами якого визначено переможців. 

Призерами стали 36 учнів та студентів з усіх регіонів України, що посіли три призові місця. 

Зазначимо, фінал конкурсу був запланований на 26 лютого цього року. У зв’язку із вторгненням рф на територію України його вдалося провести 24 червня в дистанційній формі. Учасниками конкурсу стали 556 учнів та студентів, які перебувають не лише в Україні, але і за її межами. 

Довідково

Конкурс проводиться на виконання указів Президента України від 9 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», від 28 листопада 2007 року № 1155 «Про деякі заходи щодо піднесення ролі української мови». Щороку він стартує 9 листопада, у День української писемності та мови.

Організаторами конкурсу є МОН, МБФ «Ліга українських меценатів» і Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

Нагадаємо, станом на 21 липня 2022 року студентська збірна України має в заліку 5 золотих, 5 срібних і 3 бронзові медалі. За результатами змагань вона посідає 3 загальнокомандне місце.