A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Оприлюдненно проект регуляторного акта – наказу МОН «Деякі питання державної атестації наукових установ»

Опубліковано 07 листопада 2018 року о 17:54

Проект наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання державної атестації наукових установ» (далі – регуляторний акт) розроблено відповідно до Порядку проведення державної атестації наукових установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 липня 2017 р. № 540.

Основними цілями прийняття регуляторного акта є проведення незалежного оцінювання ефективності діяльності наукових установ відповідно до їх завдань, використання результатів державної атестації наукових установ центральними органами виконавчої влади, Національною академією наук України та національними галузевими академіями наук України, іншими органами, до сфери управління (відання) яких належать наукові установи, під час:

планування обсягу видатків державного бюджету для забезпечення наукової і науково-технічної діяльності наукових установ;

формування тематики наукових досліджень та науково-технічних розробок наукових установ;

розгляду питання щодо реорганізації, ліквідації наукової установи.

Проект наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання державної атестації наукових установ» та аналіз його регуляторного впливу розміщено на веб-сайті: http://www.mon.gov.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу – до 08.12.2018.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

поштою за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601, МСП;

електронною поштою за адресою: melnyk@mon.gov.ua

Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державної регуляторної служби України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011 або на електронну адресу: inform@dkrp.gov.ua.