A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Оновлено застосунок «AR_Book», що містить понад 100 лабораторних експериментів для школярів

Опубліковано 02 липня 2022 року о 10:35


Компанія «Flexreality» офіційно презентувала глобальне оновлення мобільного застосунку «AR_Book» – інтерактивного помічника для дистанційного навчання. У ньому зібрано понад 100 лабораторних експериментів із предметів шкільної програми.

Досліди з фізики, хімії, біології, географії, математики та астрономії креативно оформлені в доповненій 3D-реальності. Завдяки цьому школярі можуть ознайомитися з роботою механізмів, побачити візуалізацію різноманітних процесів та явищ. Також кожен урок має звуковий супровід та інтерактивну частину для якнайліпшого засвоєння матеріалу. Експерименти створені спільно із вчителями українських шкіл за програмою, затвердженою МОН.

На користувачів оновленого додатку чекають:

  • фізкультурні перерви з Олександром Педаном;
  • тести, які вчителі зможуть застосовувати на уроках для перевірки знань;
  • понад 20 нових експериментів з фізики, хімії, математики та астрономії.

Застосунок «AR_Book» – це єдина платформа для якісного проведення уроків у дистанційному режимі з інтерактивною візуалізацією тем уроків, завданнями для контрольних робіт та заняттями з фізкультури для здорового ритму життя.

Завантажуйте застосунок у App Store та Google Play.

Нагадуємо, розроблено буклет «Приватність дитини в інтернеті», який містить інформацію щодо захисту особистої інформації.