A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Онлайн-курс для вчителів початкової школи пройшло вже понад 100тис людей, а зареєструвалось більш як 175тис

Опубліковано 14 листопада 2018 року о 16:40

Навіть після першого вересня онлайн курс для вчителів початкової школи продовжує бути популярним, і не лише серед вчителів початкової школи, а й серед батьків – його вже пройшло понад 100тис осіб, а загалом зареєструвалось для проходження понад 175тис. І це при тому, що обов’язковим цей курс був лише для 22тис освітян, що брали перший клас цьогоріч. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на своїй Facebook-сторінці сьогодні, 14 листопада 2018 року.

«До мене неодноразово зверталися і вчителі, і батьки, і навіть журналісти, відзначаючи, що курс для них був цікавим і корисним для розуміння дітей молодшого шкільного віку. Це значний результат, і я пишаюсь тим, що в нашій країні з’являються такі сильні ресурси для навчання, що більше людей починають вчитися для себе. Задумайтесь, близько 80% осіб пройшли цей курс з власної цікавості, щоб покращити свої навички», – йдеться у дописі Міністра.

Вона також подякувала партнерам, що допомагали у створенні курсу – студії онлайн-освіти EdEra, ГО «Освіторія» та ГО «Смарт освіта».

Нагадуємо, що в Україні  саме цей онлайн-курс вперше став обов’язковим етапом підвищення кваліфікації вчителів перших класів, які мали освоїти новий державний стандарт та методики навчання в межах реформи «Нова українська школа». Загалом же згадане підвищення кваліфікації здійснювалося за методикою змішаного навчання, коли частина матеріалу викладалася вчителям через онлайн-курс, а решта – під час 3-х очних сесій.

Переглянути та пройти онлайн курс можна за посиланням:  https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:MON-EDERA-OSVITORIA+ST101+st101/about