A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Олексій Шкуратов відвідав Вінницький національний аграрний університет

Опубліковано 12 жовтня 2021 року о 12:45


8 жовтня 2021 року, з метою участі в обговоренні шляхів реалізації державної політики у сфері освіти і науки, Вінницький національний аграрний університет відвідав заступник Міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов.

«Знаковим є те, що у такий нелегкий час, в тому числі і для науки та освіти, ВНАУ виріс із філіалу в самостійний, потужний університет, який сьогодні є лідером серед аграрних ЗВО, а головне зміг зберегти та примножити науковий, науково-педагогічний потенціал та розвинути свою матеріально-технічну базу», – повідомив заступник Міністра.

Під час візиту Олексій Шкуратов відвідав науково-дослідні лабораторії, ознайомився з реалізацією інноваційних проєктів ВНАУ, розроблених у співробітництві з французькими колегами та місцевою владою – створенням агрохабу і агрокластеру на базі університету.

Заступник Міністра взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Асоціація Україна – ЄС: фінансові, облікові та контрольно-аналітичні аспекти», присвяченій актуальним проблемам розвитку фінансів, аналізу та контролю в умовах посилення впливу глобалізації та процесів оновлення умов Угоди про асоціацію України з ЄС. Учасники конференції оцінили наслідки та можливості подальшого поглиблення економічної інтеграції України з Євросоюзом.

«Економіка України повинна бути високотехнологічною та індустріальною. Завдяки таким проєктам, як «Горизонт Європа» ми маємо можливість підняти економіку і повернути Україні статус високотехнологічної держави, в тому числі й в аграрному секторі. Сьогодні сільське господарство є тим локомотивом, який може, завдяки розвитку інноваційної діяльності, розвитку високотехнологічних секторів, підняти економіку України в цілому», – наголосив Олексій Шкуратов.

За дорученням Міністра освіти та науки України Сергія Шкарлета, Олексій Шкуратов вручив високі міністерські нагороди першому директору університету Борису Зрібняку, проректорам Інні Гончарук, Ірині Гунько та Світлані Лутковській, деканам факультетів Ігорю Дідуру, Наталії Здирко та Віталію Яропуду.