A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Олег Шаров зустрівся із представниками закладів ФПО та ректорами ЗВО Запорізької області

Опубліковано 20 листопада 2023 року о 13:55


17 листопада на базі Національного університету «Запорізька політехніка» генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН Олег Шаров провів дві зустрічі на тему законодавчих ініціатив щодо реформування системи вищої і фахової передвищої освіти, підтримки закладів освіти в умовах воєнного стану.

Перша — для директорів і представників фахових коледжів, друга — для ректорів закладів вищої освіти Запорізького регіону та переміщених до Запоріжжя університетів з окупованих територій.

Під час зустрічей обговорили перспективи імплементації нововведень до законодавства про вищу і фахову передвищу освіту, а також важливість швидких трансформацій системи державної освіти в умовах євроінтеграції. Особливу зацікавленість викликали теми оптимізації мережі закладів освіти, нової редакції переліку галузей знань і спеціальностей, зокрема модернізації освітніх програм.

Олег Шаров закцентував на питаннях формульного розподілу фінансування закладів вищої освіти, концептуальних підходів щодо обліку навчальної та наукової роботи науково-педагогічних працівників, порядку вступу до закладів освіти у 2024 році.