A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Оголошено конкурс до науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти НМР МОН

Опубліковано 07 березня 2019 року о 14:53

У зв’язку із закінченням строку повноважень науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти НМР МОН, з 11 березня до 05 квітня 2019 року здійснюватиметься прийом документів від претендентів до складу НМК (підкомісій). Загалом комісія має обрати 848 нових членів.

З відповідним наказом № 312 від 06.03.2019 можна ознайомитися тут.

Взяти участь у конкурсі можуть представники держави, роботодавців та їх об’єднань, закладів вищої освіти усіх форм власності, наукових установ, Національної академії наук України та галузевих національних академій наук, професійних асоціацій, міжнародних експертів, які мають науковий ступінь у відповідній галузі або досвід фахової роботи не менш як 10 років.

Важливо, що до складу НМК не можуть входити керівники і заступники керівників закладів вищої освіти (наукових установ), та більш як один представник від закладу вищої освіти (наукової установи) до однієї НМК (підкомісії).

Претенденти на участь в конкурсному відборі подають:

  • заяву (із зазначенням назви комісії (підкомісії);
  • біографічну довідку (резюме);
  • мотиваційний лист;
  • завірені у встановленому порядку копії документів, що засвідчують наявність наукового ступеня та вченого звання або завірені копії документів, що засвідчують досвід фахової роботи в галузі не менш як 10 років;
  • рекомендацію установи, що бере на себе витрати, пов’язані з участю претендента в роботі НМК (підкомісії). Відповідні рекомендації можуть бути надані не за місцем роботи претендента.

Документи приймаються  за адресою: 03151, м. Київ, вул. Смілянська, 11, каб. 217, Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», телефон: 241-11-34, контактна особа: Ковальчук Марина Валеріївна.

Відповідальною за надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору визначено Дідусенко Світлану Іванівну, головного спеціаліста відділу університетської освіти департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України (телефон – (+38044) 481-32-37, адреса електронної пошти - [email protected]).