A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Навчання, стажування та професійний розвиток за кордоном: у ДНУ провели “День Кар’єри ЄС”

Опубліковано 07 травня 2019 року о 13:34

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара організували “День кар’єри ЄС”, до якого долучилися понад 500 учасників - студентів та викладачів вишу. Їм розповіли про навчання, можливості для стажування або практики за кордоном.

Спікерами заходу стали представники понад 40 підприємств і бізнес-компаній. На окремих локаціях вони розказали про організації, які представляють, відкриті вакансії, особливості роботи та вимоги до фахівців-початківців. Представники роботодавців, які опікуються підбором персоналу, пояснили правила написання резюме та надали поради щодо проходження співбесід.

Учасники також могли дізнатися про тенденції у сфері працевлаштування, можливості кар’єрного розвитку в умовах євроінтеграції України тощо.

Додатково для слухачів провели тренінги та панельну дискусію “Найкращі професії майбутнього: чому важливо інвестувати час зараз”. Під час заходу кожен охочий мав можливість поставити запитання представникам місцевої влади, Представництва ЄС в Україні та підприємцям регіону.

Захід відбувся в межах проекту “Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні”.

Нагадаємо, що ЖНАЕУ співпрацюватиме з Укртрансбезпекою.