A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Навчання без меж: видавництво «Ранок» надало доступ до підручників за програмою НУШ

Опубліковано 01 вересня 2022 року о 12:20


Два мільйони українських учнів 1–5 класів, які навчаються за програмою НУШ в умовах війни, отримають доступ до сучасних електронних підручників. Ці навчальні книги видавництво «Ранок» розміщує безкоштовно на освітньому ресурсі. 

Навчання без меж — освітній проєкт, спрямований допомогти вчителям навчати, а дітям навчатися в умовах війни. Проєкт вирішує проблеми забезпечення підручниками та організації дистанційного навчання учнів та учениць 1–5 класів. 

Уже у вересні цього року починає працювати освітній ресурс d-learning.com.ua, на якому видавництво «Ранок» розміщує 60 електронних підручників, створених на основі тих, що отримали гриф Міністерства освіти і науки України. 

Електронний підручник — це сучасний інтерактивний засіб навчання, що дає можливість навчатися з будь-якого куточку світу. Він не потребує постійного інтернету, адаптований до будь-якого ґаджета, підлаштовується під розмір екрана та має зручну систему навігації. Діти зможуть не лише опановувати весь необхідний теоретичний матеріал, а й виконувати різноманітні цікаві завдання, самостійно перевіряти правильність їхнього виконання, переглядати навчальні фільми й анімації, грати в ігри, мандрувати світом 3D, розв’язувати кросворди, складати пазли тощо. 

Електронні підручники стануть справжніми помічниками для вчителів. Працювати з ними буде зручно й цікаво, адже це понад 7 тисяч інтерактивних завдань, десятки відеороликів і навчальних мультфільмів, 680 розроблених уроків, сотні яскравих вебсторінок. 

Проєкт здійснюється за спільної ініціативи видавництва «Ранок» та партнерів: хорватського видавництва навчальної та дитячої літератури «Profil Klett» (надання освітньої платформи), міжнародної сервісної організації «Rotary International», британської телерадіомовної корпорації ВВС (надання навчального відеоконтенту), українського дитячого телеканалу «ПЛЮСПЛЮС» (надання навчальних мультфільмів), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти. 

Нагадаємо, EdPro надає доступ українським учням і вчителям до електронних підручників.