A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

«Наука та бізнес»: близько 600 науковців та 30 бізнесменів готові до співпраці

Опубліковано 13 червня 2022 року о 14:05


Станом на сьогодні, 13 червня 2022 року, на онлайн-майданчику для комунікації та ефективної взаємодії представників бізнесу та наукової спільноти «Наука та бізнес» зареєстровано близько 600 активних науковців та 30 представників бізнесу.

«Важливим завданням України у воєнний та післявоєнні періоди буде розвиток соціально-економічної сфери. Вдячний українським науковцям, освітянам, а також підприємцям, що активно спрямовують свій потенціал задля перемоги та розбудови нашої держави», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

На платформі зареєстровано 45 актуальних наукових розробок, зокрема із галузей національної безпеки, військових і технічних наук, а також 8 пропозицій щодо проведення та реалізації спільних досліджень у сфері технічних, сільськогосподарських, економічних, медичних, педагогічних та інших наук.

Сьогодні для України необхідні такі пропозиції українських учених:

  • створення світлодіодних систем високої потужності з можливістю синтезування світла наближеного до денного;
  • розроблення інтелектуальних світлодіодних систем фітоосвітлення для підвищення врожайності сільськогосподарських культур;
  • виготовлення композиційного палива з відходів (за офіційними даними в Україні накопичено близько 36 млрд тонн відходів);
  • виведення нових сільськогосподарських нішевих плодових культур, зокрема садова ірга, аронія, японська айва та обліпиха.

Як працювати з платформою «Наука і бізнес», можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, продовжено строк дії пріоритетних напрямів у сферах наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.