A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Нацфонд досліджень почав набір експертів для конкурсів

Опубліковано 20 березня 2020 року о 14:49

Національний фонд досліджень відкрив реєстрацію експертів для експертизи проєктів, що подаватимуться на конкурс. Залишити заявку можна за посиланням.

Відповідне повідомлення було розміщено на сайті НФД.  

"Національний фонд досліджень України формує реєстр експертів для проведення наукової та науково-технічної експертизи проєктних пропозицій, що будуть подаватися до Фонду  на  конкурс проєктів з виконання наукових та науково-технічних досліджень і розробок для отримання грантової підтримки", – йдеться в оголошенні.

Фонд запрошує до реєстрації українських та іноземних вчених, які мають науковий ступінь, наукові публікації та досвід дослідницької діяльності. 

"Оцінку проєктів експерти здійснюватимуть як на безоплатній основі, так і з оплатою за проведення експертизи, відповідно до «Норм оплати праці експертів, які залучаються для проведення державної наукової та науково-технічної експертиз, що проводяться за рахунок коштів державного бюджету», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України 20.03.2017 № 434", – повідомляють у НФД.

Фонд звертає увагу, що реєстрація як експерта не обмежує право науковця подавати проєктні пропозиції на конкурси. У цьому випадку експерт не буде залучатися до проведення експертизи проєктів у межах конкурсу за тією ж тематикою, за якою він (вона) братиме участь у конкурсному відборі.

З усіма питаннями стосовно реєстрації експертів можна звертатися до начальника управління забезпечення грантової підтримки – Поєдинок Наталії Леонідівни на пошти office.nrfu@gmail.com або support@nrfu.org.ua. 

Нагадуємо, що 18 березня стартував конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проєктів на 2021-2022 роки. Подати заявку можна до 18 травня.