A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На забезпечення шкіл масками та дезінфікуючими засобами можуть бути використані залишки освітньої субвенції минулого року, – Сергій Шкарлет

Опубліковано 04 вересня 2020 року о 11:35

В ефірі ток-шоу програми «Право на владу» 3 вересня 2020 року т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет розповів, за які кошти заклади освіти забезпечать масками та засобами дезінфекції.

«Ми ставимо собі завдання – раціонально використовувати ті кошти, які вже є. На 1 січня 2020 року залишки освітньої субвенції з минулого року становили 5,2 млрд грн, із них 3,3 млрд грн можуть бути у 2020 році розподілені на певні засоби та заходи відповідно до постанови Кабміну №6 від 2015 року. Дуже багато було нарікань, що в цій постанові не було прописано саме засоби індивідуального захисту, засоби дезінфекції. На сьогодні підготовлено зміни до постанови Уряду щодо використання залишків коштів освітньої субвенції на придбання дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту учасників освітнього процесу», – повідомив Сергій Шкарлет.

Він додав, що ці зміни можуть бути внесені вже на наступному тижні.

Водночас, за словами Сергія Шкарлета, в забезпеченні умов безпечного освітнього процесу 75% – це організаційна складова, а лише 25% – фінансова.

Нагадаємо, МОН розробило алгоритм дій у разі виявлення в учня або працівника школи ознак гострого респіраторного захворювання.