A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На сайті EdEra відкрито 3-й модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи «Інтегроване навчання»

Опубліковано 26 лютого 2018 року о 17:43

На сайті EdEra вже доступні матеріали 3-го модулю «Інтегроване навчання» онлайн-курсу для вчителів початкової школи. Про це йдеться у листі-роз’ясненні від Міністерства освіти і науки України, що був надісланий для ознайомлення усім керівникам шкіл сьогодні, 26 лютого 2018 року. 

Зокрема, у цьому модулі вчителі зможуть отримати базові знання про інтеграцію предметів, ознайомитися з відповідними методиками та техніками.

«Немає необхідності розпочинати навчання одразу в день публікації матеріалів, адже матеріали доступні на платформі цілодобово, а на навчання надано достатньо часу. Публікація матеріалів нового модулю не означає закриття попереднього. Проходити курс (навчатися) та виконувати завдання можна у зручний для вчителів час та в зручному місці з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер)», – зазначається в документі.

Разом із листом МОН також розіслало 6 додатків, в яких докладно роз’яснюються технічні деталі організації курсу. Так, є інформація про:

Додаток 1 «Орієнтовні терміни публікації навчальних матеріалів»

Додаток 2 «Інформація щодо системи оцінювання в курсі»

Додаток 3 «Оновлений перелік відповідей на часті запитання, які виникають під час навчання на курсі»

Додаток 4 «Покрокова інструкція входу в персональний кабінет на сайті EdEra»

Додаток 5 «Інструкція з користування платформою під час навчання»

Додаток 6 «Рекомендації з написання листів для запитів з прикладами»

«Якщо вчителі відчувають себе невпевнено під час користування комп’ютером чи Інтернетом, перед навчанням їм необхідно ознайомитися з перерахованими вище додатками до цього листа, які містять вичерпні інструкції та докладні поради», – додають у листі.

«Онлайн-курс для початкової школи викликав широку зацікавленість серед великої кількості вчителів, батьків та усіх, кому цікаві сучасні методики навчання, а не лише серед 22 тис педагогів, що обов’язково мусять пройти навчання. Ми дуже це цінуємо та вдячні партнерам з EdEra та Освіторія за цікавий та корисний продукт», – розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Нагадуємо, що з 1 вересня 2018 року усі першокласники навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів – всі, хто навчатиме першачків з 1 вересня цього року, мають пройти навчання.