A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На Рівненщині відкрили вже 15-й інклюзивно-ресурсний центр

Опубліковано 30 січня 2019 року о 13:17

В селищі Соснове, що на Рівненщині, відкрили сучасний інклюзивно-ресурсний центр. Це вже 15-й заклад в області, де проводитимуть корекційні заняття та надаватимуть фахову підтримку дітям з особливими освітніми потребами. Відкриття центру відбулось у вівторок, 29 січня 2019 року.

Інклюзивно-ресурсний центр облаштували у приміщенні місцевого навчально-виховного комплексу. Передбачається, що з дітьми працюватиме логопед, реабілітолог, дефектолог, психолог та вчитель фізичної культури.

Для проведення корекційних занять центр обладнали шведською стінкою, сухим басейном, пісочницею з кінетичним піском, біговим тренажером, наочними та дидактичними матеріалами. Під час роботи вчителі зможуть використовувати сучасну техніку – планшети, принтери, ноутбуки.

Батьки та вчителі інклюзивних класів також можуть отримати у центрі безкоштовну консультацію щодо розвитку дитини. Для цього там передбачили окремий кабінет. Він стане платформою, зокрема, для профільних тренінгів та семінарів-практикуми.

Нагадаємо, що студенти та викладачі ЧДТУ створили тактильний посібник, який допоможе дітям з порушеннями зору вивчати довколишній світ.