A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На Рівненщині відкрили перший Інклюзивно-ресурсний центр

Опубліковано 29 серпня 2018 року о 18:52

Вчора, 28 серпня 2018 року, у місті Дубні відкрили перший на Рівненщині Інклюзивно-ресурсний центр. Скористатися його послугами зможуть близько 200 дітей з особливими освітніми потребами. Фахівці закладу безкоштовно проводитимуть корекційні заняття, надаватимуть консультації батькам та складатимуть індивідуальний план розвитку дитини.

“Відкриття таких центрів є необхідною умовою для суспільства рівних можливостей. Тому наразі ми готуємось розширювати мережу інклюзивної освіти в області. У Дубні першими офіційно відкрили такий центр, усього в нас їх має бути понад 30. На черзі запускаємо такі заклади у Зарічному та Сарнах. Хочу подякувати тим, хто долучився до організації процесу на місцях, адже держава зі свого боку дає необхідну фінансову підтримку”, – зазначив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Новостворений Інклюзивно-ресурсний центр розташували на першому поверсі Дубенської гімназії №2. Його облаштували сучасними приладами для комфортної роботи з дітьми: ноутбуками, планшетами, мультимедійними комплексами, дидактичними матеріалами тощо.

Центр має осередки для занять лікувальною фізкультурою та іграми, куточок логопеда та відпочинку. Крім того, вже обладнані місця, де діти будуть займатися з іншими спеціалістами: вчителями-олігофренопедагогами, дефектологами та практичними психологами.

Нагадаємо, що днями Інклюзивно-ресурсний центр відкрили у Луцьку