A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На Одещині запрацював сучасний інклюзивно-ресурсний центр - у ньому надаватимуть підтримку дітям з особливими освітніми потребами, їхнім батькам і педагогам

Опубліковано 13 серпня 2019 року о 12:58

Оцінка розвитку, складання індивідуальної навчальної траєкторії, психолого-педагогічна допомога та системний супровід профільного фахівця. Усі ці послуги безкоштовно надаватимуть в інклюзивно-ресурсному центрі, який відкрили на початку серпня у м. Арциз, що на Одещині.

Звернутися до фахівців центру зможуть діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Планується, що там працюватиме психолог, логопед, дефектолог і реабілітолог. Вони проводитимуть комплексну оцінку дитини і в разі потреби рекомендуватимуть відповідну програму навчання.

Наразі у центрі проводять консультації з батьками, керівниками місцевих шкіл та дитячих садків, представниками соціальних служб. Їм пояснюють особливості роботи та взаємодії з дітьми з різними порушеннями розвитку, розповідають про методики, які здатні покращити їхню соціальну адаптацію та навчання. Вже у вересні фахівці центру розпочнуть корекційні заняття.

Інклюзивно-ресурсний центр створили на базі Арцизької школи №4.

Нагадаємо, що раніше інклюзивно-ресурсний центр відкрили на Хмельниччині.