A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На міжнародному турнірі з боксу двоє студентів ІДГУ вибороли золоту та срібну медалі

Опубліковано 24 березня 2020 року о 14:33

Двоє студентів Ізмаїльського державного гуманітарного університету Дмитро Молодан та Юрій Захарєєв посіли призові місця на міжнародному турнірі з боксу серед молоді. Змагання проходили у Литві. Їхніми учасниками стали 67 боксерів із 9 країн світу - Індії, Латвії, Литви, Киргизії, Естонії, Польщі, Шотландії, Чехії та України.

Студенти Ізмаїльського вишу виступали у складі молодіжної збірної України. Так, Юрій Захарєєв показав найкращий результат у вазі до 69 кг і виборов золоту медаль. Дмитро Молодан, який змагався у ваговій категорії до 52 кг, здобув срібну медаль.

Загалом українці посіли перше загальнокомандне місце, виборовши 11 нагород, серед яких 7 золотих та 4 срібних.

Нагадаємо, що студент черкаського вишу виборов “срібло” на Чемпіонаті України з армспорту.