A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное студентка ЗНУ виборола першість

Опубліковано 10 липня 2018 року о 14:26

Студентка факультету фізичного виховання Запорізького національного університету Людмила Бабак здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное. Змагання завершилися 8 липня 2018 року в м. Меткович (Хорватія).

Чемпіонат проходив серед спортсменів трьох вікових категорій: дорослих, молоді до 23 років та юніорів. Запорізька студентка здобула перемогу на дистанції 15,4 км, подолавши відстань за 1 годину 22 хвилини. Різниця зі срібним призером змагання склала більш ніж півтори хвилини.

Попередньо дівчина здобула 2 “золота” на етапі Кубка світу з веслування на байдарках та каное, що проходив наприкінці травня у Португалії.

Нагадаємо, що раніше студенти ЗНУ вибороли 4 “золота” Чемпіонату України з важкої атлетики