Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На Чемпіонаті України з армспорту студент ЖНАЕУ здобув “срібло” та “бронзу”

Опубліковано 16 квітня 2018 року о 17:46

Студент факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Луцишин здобув призові місця на Чемпіонаті України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Змагання проходили з 12 до 15 квітня 2018 року в Одесі. Загалом, за першість боролися понад 100 спортсменів з усіх регіонів України.

Для учасників змагань проводили поєдинки окремо лівою і правою рукою. Дмитро Луцишин змагався у ваговій категорії 60 кг, де у двобої на ліву руку він посів ІІІ місце, а на праву  - ІІ сходинку.

Торік студент також брав участь у Чемпіонаті України з армспорту, де посів ІІ та І місця.

У командному заліку спортсмени з Житомирщини зайняли І сходинку та стали чемпіонами України.

Нагадаємо, що раніше у Києві встановили рекорд України зі стрибків на скакалці. У відповідному заході взяли участь близько 2 тис учасниць.