A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На Буковині створили Раду директорів шкіл, в яких викладають мови нацменшин

Опубліковано 28 березня 2023 року о 12:00


При Департаменті освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації створили Раду директорів шкіл, в яких викладаються мови національних спільнот. Новостворена рада є консультативно-дорадчим органом. До її складу увійшли директори шкіл Буковини, в яких викладаються мови національних спільнот: румунська, польська та іврит.

Головним завданням ради є забезпечення якісної комунікації з керівниками закладів освіти для вироблення ефективних організаційних та управлінських рішень щодо реалізації представниками національних меншин конституційного права на навчання рідною мовою, вивчення державної та рідної мов.

Представники ради братимуть участь в управлінні та розробці засад регіональної освітньої політики, з ширшим залученням педагогічної громадськості області до розв’язання нагальних проблем освіти, зокрема мовами національних спільнот.

Учасники окреслили ключові моменти діяльності шкіл Чернівецької області, в яких функціонують класи з викладанням предметів мовами національних меншин.

Нагадаємо, у Луцьку відбувся студентський хакатон з цифрового просування бренду.