A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На базі Львівської політехніки відкрили перший в Україні інноваційний StartUp Market

Опубліковано 16 листопада 2018 року о 12:05

Для молоді, яка має інноваційні ідеї та знає як втілити їх у життя, у НУ “Львівська політехніка” відкрили сучасний StartUp Market. Там винахідники безкоштовно розміщуватимуть стартапи, а зацікавлені інвестори у будь-який час зможуть ознайомитися з ними і надати ресурси для реалізації. Презентація StartUp Market відбулась 15 листопада 2018 року на базі Tech StartUp School Львівської політехніки.

У межах презентації платформи свої проекти показали 25 команд та індивідуальних розробників. Серед стартапів, які вони представляли:  прототип роборуки, котра може використовуватися у розмінуванні територій, інноваційний  шолом для звукоізоляції, призначений для переговорів у людних місцях, “розумний” будинок, який допоможе школярам вивчати основи програмування тощо.

“Безкоштовно показати свою розробку в StartUp Market може кожен, хто має вже готовий винахід або проект, близький до готового виробу. Також нам потрібно, щоб розробка постійно та у готовому вигляді зберігалася у нас. Усе це для того, аби представники бізнесу у будь-який час могли ознайомитися з проектом та вирішити, чи готові вони у нього вкладати кошти. Крім того, інвестори зможуть надати рекомендації автору щодо удосконалення проекту”, – пояснив директор Tech StartUp School Назар Подольчак.

Нагадаємо, що у ПНУ презентували студентський простір Paragraph.