A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На базі БДПУ відкрили лабораторію в стилі Нової української школи - там навчатимуть студентів-вчителів

Опубліковано 04 вересня 2019 року о 14:45

Для студентів, які у майбутньому викладатимуть для дітей початкових класів, у Бердянському державному педагогічному університеті відкрили окрему лабораторію. У ній є сучасний освітній простір та матеріали, які вже застосовують у Новій українській школі. Це допоможе студентам вже під час навчання опанувати сучасні навички викладання та взаємодії з учнями.

Створенням лабораторії опікувалися фахівці кафедри початкової освіти університету. Впродовж минулого навчального року вони продумали дизайн приміщення та облаштування навчальних осередків. Так, стіни пофарбували у теплі кольори, парти легко поєднуються у різні комбінації для групової або самостійної роботи.

Загалом у лабораторії є 8 навчальних локацій: осередок учителя, творчості, навчання, мови та читання, досліджень, відпочинку, математичний та ігровий. Кожну з них наповнили відповідним обладнанням. Наприклад, в осередку досліджень є колекції корисних копалин та зразки гербаріїв, а в математичному - набори геометричних фігур, математичні планшети, рахункові палички, ваги та пісочні годинники.  

Серед іншого там є килимок-конструктор, дитячий ігровий диван, набір музичних інструментів, інтерактивна дошка, проєктор тощо.

Нагадаємо, що понад півсотні студентів взяли участь у тренінгах зі студентського самоврядування.