A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Мультикоптерний комплекс, прилад для вирощування екозелені та роботизована платформа з VR-окулярами – українські винаходи перемогли на міжнародному конкурсі

Опубліковано 06 серпня 2020 року о 16:47

Три проєкти з України стали переможцями на міжнародному молодіжному конкурсі Global Youth Science and Technology Bowl. Молоді винахідники вибороли одне перше місце та нагороджені двома спеціальними призами. Міжнародний студентський конкурс із біології, хімії, фізики та техніки в Гонконзі відбувся цьогоріч  в онлайн-форматі через спалах COVID-19.  

Судді розглянули 74 проєкти з біології, хімії, фізики та інженерії.

Олександр Роменський виборов перше місце за розробку навчально-тренувального мультикоптерного комплексу “МЕТЛА” з метою підготовки спецiалiстiв безпiлотної авіації.

Олег Бєлоус і Владислав Крамаренко були нагороджені спеціальним призом за свій винахід AI Fresh Station – домашній прилад зі штучним інтелектом для вирощування екозелені та спеціальний мобільний додаток для його управління.

Володимир і Юлія Анісімови також отримали спеціальний приз за розробку роботизованої платформи "Ротар" з камерою та VR-окулярами, що керується за допомогою джойстика.

Конкурс, організований Федерацією молодіжних груп Гонконгу, має на меті демонстрацію світових молодіжних наукових досягнень та інновацій. Наукові таланти усього світу мали змогу позмагатися за призи зі своїми науковими доробками та прототипами.

Нагадаємо, що прийом документів на отримання іменних стипендій ВРУ для молодих учених – докторів наук триває до 31 серпня.