A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН: затверджено 50 стандартів фахової передвищої освіти

Опубліковано 20 квітня 2022 року о 13:10


В умовах війни Міністерство освіти і науки України продовжує роботу над імплементацією ЗУ «Про фахову передвищу освіту», координує розроблення та затверджує стандарти фахової передвищої освіти. Станом на 20 квітня 2022 року затверджено 50 стандартів фахового молодшого бакалавра.

Головна мета стандартів ФПО – вирішення проблем підготовки кваліфікованих кадрів відповідно до потреб особистості, національної економіки та суспільства, а також оновлення й осучаснення системи фахової передвищої освіти.

Завдяки плідній колективній роботі співробітників директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН, Науково-методичного центру ВФПО, Сектору та науково-методичних комісій НМР МОН у червні 2021 року було затверджено шість перших стандартів ФПО, а до 24 лютого 2022 року – розроблено та оприлюднено для громадського обговорення всі заплановані проєкти стандартів (84).

Нагадаємо, більшість закладів професійної, фахової та вищої освіти здійснюють навчання у регіонах, де це можливо та дозволяє безпекова ситуація.