A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН запускає тестову версію оновленого сайту зі зручним пошуком, новою візуальною ідентичністю та корисною інформацією

Опубліковано 21 грудня 2017 року о 14:15

Сьогодні, 21 грудня 2017 року, Міністерство освіти і науки України запускає тестову версію оновленого сайту зі зручним доступом до даних для усіх категорій користувачів та з акцентом на найбільш запитуваній інформації.

Ми вимушено запускаємо ресурс за місяць до запланованого часу. Основна причина поспіху – технічні проблеми зі старим сайтом, який не лише не виконував потрібних комунікаційних функцій, а й був технічно вразливим. Відновити роботу старого сайту неможливо, тому було ухвалене рішення запустити новий ресурс у тестовій версії. Також ми будемо вдячні, якщо ви долучитеся до обговорення роботи нашого сайту та надішлете свої пропозиції щодо удосконалення ресурсу на пошту info.mon2018@gmail.com.

Сайт орієнтований на споживача, має оновлену навігацію та візуалізацію. Інформацію розподілено на три основні блоки – «Учням та батькам», «Студентам та науковцям», а також «Педагогам та керівникам». Найбільш запитувані дані для цих цільових груп можна буде відкрити напряму з центральної сторінки і не шукати у нетрях ресурсу.

На стартовій сторінці також одразу можна буде зорієнтуватись за напрямами – освіта і наука. Окремо виділено рубрики «Міністерство» та «Прес-центр».

Однією з основних переваг для користувачів має стати функція нового пошуку документів – її також винесено окремим посиланням на стартовій сторінці. На оновленій версії сайту всі наступні надходження документів будуть у форматі, який легко знайти через інтернет-пошук. Крім того, кожен документ, навіть ті, які були завантажені раніше, мають свої «ключові слова» – теги, документи зберігаються в єдиній електронній базі, а не розташовані по сторінках сайту, – усе це дозволятиме користувачу швидко орієнтуватись під час пошуку.

Оновлення відбулись і в розділі новин – відтепер працюватиме система фільтрів, що допоможе сортувати новини за актуальністю, регіональною ознакою тощо. Крім того, новини стали більш клієнтоорієнтованими. Наприклад, у рубрику «Початкова освіта» автоматично підвантажуватимуться новини, які стосуються цієї тематики.

Для користувачів смартфонів працюватиме зручна мобільна версія ресурсу.

Сайт розроблено компанією KitSoft в межах нової комунікаційної стратегії МОН.

Нагадуємо, що цього року МОН затвердило комунікаційну стратегію відомства на 2017-2020 роки.