A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН запускає Телеграм-бот Info Science Bot

Опубліковано 19 березня 2022 року о 19:10


Для оперативного інформування науковців, інноваторів та стартапів про новини та можливості МОН запускає Телеграм-бот Info Science Bot.

Info Science Bot інформуватиме про:

  • актуальні можливості для науковців;
  • актуальні можливості для інноваторів;
  • актуальні новини та дипломатичні кроки органів влади та наукової спільноти щодо протистояння російській агресії та запроваджені санкції щодо російської федерації нашими міжнародними партнерами.

Уже зараз в боті розміщено інформацію про можливості для науковців від іноземних університетів на наукових інституцій щодо грантової підтримки, мобільності та тимчасового працевлаштування.

Для інноваторів зібрано пропозиції підтримки від Українського фонду стартапів та його партнерів. Також розміщено форму для партнерів/спонсорів і стартапів щодо можливості її надавати.

Info Science Bot в умовах воєнного стану працюватиме як майданчик обміну інформацією, оскільки через нього можна подавати актуальні новини, пропозиції щодо підтримки науки та інновацій в Україні, безпечних умов праці. Для цього у Телеграм-боті активною є кнопка "Повідомити про новину або можливість".


Разом до перемоги!