A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН та Фонд розвитку інновацій відновлюють проведення Sсience&Business Startup Hackathon

Опубліковано 03 червня 2022 року о 18:00


З 27 червня до 2 липня 2022 року відбудеться інтенсивний онлайн-хакатон для науковців, стартапників та підприємців як з інноваційними ідеями, так і вже з наявними інноваційними проєктами подвійного спрямування. Програма заходу передбачає проведення інтенсивного хакатону за участю найкращих іноземних та українських експертів, а також індивідуальне менторство, підготовку до пітчів та багато іншого.

Sсience&Business StartupHackathon є продовженням серії Sсience&Business, його проводять з метою розвитку проєктів, що спрямовані на післявоєнне відновлення України.

Головним критерієм відбору ініціатив є вплив на відновлення України за такими напрямами: безпека; гуманітарна та соціальна підтримка; інноваційна медицина; відновлення економіки, підтримка SME; освіта; відбудова інфраструктури; культура. 

До участі у заході запрошуємо науковців та стартапників з інноваційними пропозиціями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, які мають інноваційні рішення для повоєнного відновлення України та прагнуть отримати новий досвід, знання та навички у провідних сферах діяльності стартапів для комерціалізації своїх напрацювань.

Взяти участь в Sсience&Business Startup Hackathon free of charge можна за умови попередньої реєстрації та проходження відбору до 20 червня 2022 включно

Хакатон триватиме 5 днів та міститиме 5 вузькогалузевих сесій із маркетингу, продажу, фінансів, формування команди, стратегії. Учасники матимуть можливість протягом одного робочого тижня опрацьовувати свою ідею із профільними менторами та презентувати її на завершальному пітчі, на якому будуть присутні інвестори та галузеві експерти зі світу стартапів та бізнесу. Довідково

Sсience&Business Startup Hackathon - це:

  • Унікальна можливість отримати знання щодо побудови масштабних інноваційних проєктів!
  • Навчання. Ви матимете можливість прослухати не лише теоретичну інформацію та почути корисні інсайди від наших спікерів, але й одразу спробувати знання на практиці!
  • Networking. Наша мета– створити максимально продуктивний контекст для того, аби після завершення заходу Ви пішли не лише з натхненням створювати круті проєкти, а й одержали нові контакти, які допоможуть у реалізації Ваших ідей.
  • Crush Test. Перевірка Вас та Вашої команди на стресостійкість у екстремальних робочих умовах, аналіз ідеї, стартапу тощо.
  • Менторство та цілеспрямована допомога профільних спеціалістів у побудові Вашого проєкту.
  • Реальна можливість доопрацювати свій проєкт перед поданням заявки для отримання до 35 000$ безповоротної фінансової допомоги за новою грантовою програмою від Фонду розвитку інновацій.

Sсience&Business - серія заходів від Фонду розвитку інновацій (Українського фонду стартапів) та Міністерства освіти і науки України, що проводяться задля поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартапів, компаній, експертів, інвесторів, медіа, пошуку інноваційних ідей та рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажу, інвестицій та інновацій.

Нагадуємо, 27 травня 2022 року науково-дослідне судно-криголам «Ноосфера» зайшло в порт Кейптаун (Південно-Африканська Республіка), завершивши перший антарктичний сезон.