A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН сприятиме розвитку діяльності міжшкільних ресурсних центрів

Опубліковано 15 червня 2021 року о 12:47


За ініціативи Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета днями відбулася нарада щодо функціонування міжшкільних ресурсних центрів (МРЦ). У заході взяли участь члени Координаційної ради МРЦ (МНВК), фахівці МОН з питань загальної середньої освіти, ліцензування освітньої діяльності, фінансування і загальнодержавних видатків, експерти та фахівці з розвитку шкільної освіти.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо вдосконалення діяльності МРЦ, що сприятиме наданню якісних освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти та ефективному використанню кадрового й матеріально-технічного потенціалу для надання цих послуг.

Зокрема, МОН висловило підтримку ініціативі народних депутатів Верховної Ради України щодо включення міжшкільних ресурсних центрів до переліку закладів, які можуть отримувати освітню субвенцію на заробітну плату педагогічних працівників. Також Міністерством вже підготовлені та направлені на погодження до зацікавлених центральних органів виконавчої влади зміни щодо включення до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників» працівників МРЦ.

Нагадаємо, для керівників обласних рад та облдержадміністрацій Міністерство освіти і науки (МОН) розробило покроковий алгоритм щодо передачі закладів фахової передвищої та професійної освіти з державної в комунальну власність.