A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН співпрацюватиме з IFES для популяризації європейських стандартів політичної неупередженості

Опубліковано 19 лютого 2019 року о 18:17

Вже найближчим часом в Україні стартує інформаційна кампанія з протидії незаконній агітації та зловживанню адміністративним ресурсом у навчальних закладах. Це закладено у Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні. Документ підписали заступник Міністра Юрій Рашкевич та представники фундації.

Проект сприятиме реалізації завдань, спрямованих на популяризацію європейських стандартів політичної неупередженості у виборчий період для українських закладів освіти.

Для досягнення мети, Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) в Україні планує впровадити такі заходи:

  • аналіз вразливості українських закладів освіти до зловживання їхніми ресурсами у виборчих цілях;
  • розробка рекомендацій, які ґрунтуються на європейських і міжнародних стандартах, щодо поведінки керівництва навчальних закладів для забезпечення політичної неупередженості та протидії тиску з боку політичних акторів протягом виборчого періоду;
  • популяризація розроблених рекомендацій серед українських закладів освіти з різних регіонів завдяки проведенню комунікаційних заходів;
  • впровадження інформаційної кампанії щодо важливості забезпечення політичної неупередженості закладів освіти у виборчий період.