A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН шукає експертів до Команди підтримки реформи профосвіти та реалізації концепції НУШ

Опубліковано 21 липня 2020 року о 16:36

Міністерство освіти і науки України шукає експертів для Команди підтримки реформи професійної (професійно-технічної) освіти та реалізації концепції Нової української школи:

  • експерта\ку зі стратегічних комунікацій (Вимоги);
  • адміністративного асистента\ку Команди підтримки реформ (Вимоги);

Для участі в конкурсі потрібно подати наступні документи англійською мовою:

  • Заповнена аплікаційна форма – завантажити можна тут.
  • CV англійською мовою.
  • Щонайменше одна професійна рекомендація англійською мовою чи українською мовою з перекладом англійською мовою.

Кінцевий термін подання документів – 23 год. 59 хв. (за київським часом) 05 серпня 2020 року. Документи приймаються на електронну пошту: rst@mon.gov.ua

Важлива інформація: чинні державні службовці чи особи, які звільнились з посади державної служби менш, ніж за шість місяців до моменту подачі документів на роботу в Команді, до конкурсу не допускаються. Зазначені посади передбачають повну зайнятість і фізичну присутність у робочий час в офісі у м. Києві.

Про Команду підтримки реформ.

Команда підтримки реформ (англійською Reform Support Team – RST) Міністерства освіти і науки – це група українських фахівців, які не є державними службовцями. Їхня робота на тимчасовій основі фінансується донорами. Ці фахівці надають цільову підтримку Міністерству у розробці та реалізації пріоритетних реформ. Консультанти RST надають допомогу під час розробки та реалізації пріоритетних стратегій та програм реформування у відповідній сфері, одночасно зміцнюючи зв'язки та партнерство між пріоритетами Міністерства та підтримкою донорів.

Робота Команди підтримки реформ при МОН здійснюватиметься за рахунок коштів Мультидонорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України, який адмініструється Європейським Банком Реконструкції та Розвитку. Контриб’юторами цього фонду є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз – найбільший донор.