A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН провело серію нарад для директорів інклюзивно-ресурсних центрів України

Опубліковано 30 вересня 2021 року о 15:45


У серпні-вересні 2021 року МОН було проведено серію нарад для директорів інклюзивно-ресурсних центрів щодо роз'яснення змін до Положення про інклюзивно-ресурсний центр.

У нарадах, які проходили в онлайн-форматі, взяли участь директори та фахівці з усіх регіонів України та м. Києва. Також було проведено прямий діалог з директорами інклюзивно-ресурсних центрів. Кожен з 638 директорів ІРЦ мав можливість поставити свої питанням представникам МОН щодо нововведень у роботі інклюзивно-ресурсних центрів, особливостей організації інклюзивної навчання, забезпечення права на освіту осіб з особливими освітніми потребами, зокрема тих, хто навчається на індивідуальній формі здобуття освіти (педагогічному патронажі).

Під час нарад було виявлено деякі системні проблеми у роботі інклюзивно-ресурсних центрів, а також визначено шляхи для їх вирішення.

На завершення з директорами ІРЦ було узгоджено можливість проведення додаткових нарад та зустрічей з метою подальшого вдосконалення роботи інклюзивно-ресурсних центрів, розбудови командної роботи в закладах освіти за участі фахівців ІРЦ на місцях.