A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності на 2019-2021 роки»

Опубліковано 29 листопада 2019 року о 16:30

Проєкт розпорядження розроблено на виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 526-р «Про схвалення Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності на період до 2030 року».

Мета проєкту розпорядження – створення екосистеми, яка дозволяє інноваторам створювати та впроваджувати (комерціалізувати) власні розробки.

Проєктом акта передбачається здійснення заходів, що спрямовані на створення сприятливого нормативно-правового поля для розвитку інновацій; розвиток інноваційної інфраструктури; сприяння розвитку інноваційної культури та культури підприємництва, просвітництво у сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій; забезпечення надання державної підтримки для здійснення інноваційної діяльності; методичне забезпечення інноваційної діяльності та трансферу технологій; сприяння регіональному інноваційному розвитку; забезпечення комунікації між усіма учасниками інноваційного процесу, сприяння отриманню ними консультаційних послуг та супроводу на усіх етапах інноваційного циклу; забезпечення ефективного захисту прав інтелектуальної власності; стимулювання інновацій та проєктів на базі відкритих даних, цифровізація; моніторинг стану інноваційної сфери та аналіз результативності реалізації заходів.

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою до 13 грудня 2019 року за адресами:

Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135;

e-mail: zenova@mon.gov.ua, Зенова Марина Володимирівна;

 тел.: (044)287-82-16.


Пояснювальна записка


Звіт про громадське обговорення