A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт програми предметного тесту з інформаційних технологій ЄФВВ для вступу на навчання для здобуття ступеня магістр на основі НРК 6, НРК 7

Опубліковано 01 березня 2024 року о 10:40


Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт програми предметного тесту з інформаційних технологій єдиного фахового вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістр на основі НРК 6, НРК 7.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія: вступники, здобувачі вищої освіти, заклади вищої освіти. Можливі наслідки реалізації проєкту акта для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: задоволення права вступників на ознайомлення із програмою предметного тесту з інформаційних технологій єдиного фахового вступного випробування.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються у через гуглформу до 14 березня 2024. Контактна особа для надання консультацій: Світлана Дідусенко, тел. (044) 481- 32-37, [email protected].

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.