A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт постанови КМУ «Про затвердження Положення про функціонування координаційного центру та національних контактних пунктів Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»

Опубліковано 22 липня 2022 року о 10:05


Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про функціонування координаційного центру та національних контактних пунктів Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (далі – проєкт акта).

Проєкт акта розроблено на виконання п.5.1.1.2-5.1.1.3 Оперативного плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2022 р. затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 17.01.2022 р. № 29. Проєкт акту сприятиме імплементації Угоди між Україною, з однієї сторони, і Європейським Союзом та Європейським співтовариством з атомної енергії, з іншої сторони, про участь України у Рамковій програмі з досліджень та інновацій "Горизонт Європа" та Програмі з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії (2021 - 2025), комплементарній до Рамкової програми з досліджень та інновацій "Горизонт Європа", що ратифікована Законом України від 03.05.2022 № 2233-IX.

Проєктом акта пропонується затвердити Положення про функціонування координаційного центру та національних контактних пунктів Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», що визначає завдання і функції координаційного центру та національних контактних пунктів, загальні вимоги щодо їх діяльності та забезпечення, критерії оцінки результатів діяльності.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта приймаються Міністерством освіти і науки України до 8 серпня 2022 року на електронну пошту mozolevych@mon.gov.ua (відповідальна особа Григорій Мозолевич , керівник експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору директорату науки та інновацій, тел. 044 287-82-16).

Звіт за результатами громадського обговорення.