A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт наказу «Методичні рекомендації щодо забезпечення якісного вивчення, викладання та використання англійської мови у закладах вищої освіти України»

Опубліковано 28 березня 2023 року о 09:10


Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт наказу «Методичні рекомендації щодо забезпечення якісного вивчення, викладання та використання англійської мови у закладах вищої освіти України», розроблений Міністерством освіти і науки України в рамках реалізації «Концептуальних засад державної політики щодо розвитку англійської мови у сфері вищої освіти», з метою підвищення якості викладання, вивчення та використання англійської мови у закладах вищої освіти України. Цей документ підготовлено з врахуванням принципів законопроєкту «Про функціонування англійської мови як мови міжнародного спілкування в Україні», а також Рекомендацій Ради Європейського Союзу від 22 травня 2018 року щодо ключових компетентностей для навчання впродовж життя.

Документ передбачає рекомендації керівництву ЗВО України, викладачам англійської мови за професійним спрямуванням та англійської мови для академічних цілей ЗВО, викладачам фахових дисциплін англійською мовою.

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу приймаються до 14 квітня 2023 року у письмовій формі за адресою:

- пр-кт Берестейський, 10, м. Київ, 01135

- або на електронну адресу: oleksandra.laktionova@mon.gov.ua, (відповідальна особа – Олександра Лактіонова, державний експерт експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих).

Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України в період з 17 по 24 квітня 2023 року.

Звіт за результатами громадського обговорення.