A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує до громадського обговорення проект Порядку організації інклюзивного навчання в системі позашкільної освіти

Опубліковано 04 вересня 2018 року о 16:19

МОН пропонує до громадського обговорення проект Порядку  організації інклюзивного навчання в системі позашкільної освіти, який має на меті правове урегулювання організації освітнього процесу в системі позашкільної освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Порядком передбачено вимоги до організації інклюзивного навчання в системі позашкільної освіти для забезпечення рівних прав дітей з особливими освітніми потребами на якісну позашкільну освіту, зокрема:

•обов’язкове створення інклюзивних та/або спеціальних груп або інших організаційних форм навчання в системі позашкільної освіти у разі звернення батьків (законних представників) дитини з особливими освітніми потребами;

•адаптація освітнього процесу відповідно до потреб та можливостей дітей з особливими освітніми потребами;

•залучення при необхідності відповідно до висновку ІРЦ до освітнього процесу асистента вчителя з метою оптимізації освітнього процесу та досягнення його результативності.

Очікується, що реалізація порядку організації інклюзивного навчання в системі позашкільної освіти матиме позитивний вплив на розвиток інклюзивної освіти та задоволення права осіб з особливими освітніми потребами на позашкільну освіту.

Новий порядок організації інклюзивного навчання в системі позашкільної освіти розроблений фахівцями директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН спільно з експертами Фонду Порошенка. Документ підготовлено на виконання статті 19 та статті 20 Закону України «Про освіту».

Зауваження та пропозиції просимо надсилати до 18 вересня 2018 року у письмовому вигляді та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; e-mail: [email protected], Савицька Оксана Олександрівна.

Звіт про результати громадського обговорення.