A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

МОН пропонує до громадського обговорення проект наказу щодо конкурсу науково-технічних проектів, що здійснюються українськими науковими установами або ЗВО разом з підприємствами, які брали участь в «Горизонт 2020»

Опубліковано 26 лютого 2019 року о 10:51

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження положення про конкурсний відбір науково-технічних проектів українських наукових установ або закладів вищої освіти, що спрямовані на реалізацію результатів дослідження і здійснюються разом з українськими підприємствами, які брали участь в Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020», залученими як співвиконавці».

Проект акта розроблено Міністерством освіти і науки України  відповідно до  Угоди між Україною і Європейським Союзом про участь України у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020», ратифікованої Законом України «Про ратифікацію Угоди між Україною і Європейським Союзом про участь України у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020»» від 15 липня 2015 року № 604-VIII та на підставі Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання зобов’язань України у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 р. № 227.

Проект акта спрямований на те, щоб стимулювати інноваційну діяльність та підвищити спроможність українських організацій брати участь у конкурсах програми «Горизонт 2020». Він визначає порядок проведення Міністерством освіти і науки України конкурсного відбору науково-технічних проектів, які фінансуються в межах підтримки Європейським Союзом участі України в програмі Європейського Союзу «Горизонт 2020 – Рамкова програма з досліджень та інновацій (2014-2020)».

Пропозиції до проекту акта просимо надсилати до 24 березня 2019 року на електронну адресу: yulia.lykhachova@mon.gov.ua (Лихачова Юлія Олегівна) або за адресою: Міністерство освіти і науки України, бульвар Тараса Шевченка, 16, м. Київ, 01601

Звіт за результатами громадського обговорення